Masáž penisu je vyhledávanou novinkou a oblíbenou erotickou masáží.

Masáž zad, nohou a otočka se stává již zažitým stereotypem a muži mají stále vetší chuť vyzkoušet něco nového. Chcete také objevit a prožít na vlastní kůži, co vám oddalování orgasmu může nabídnout?

Je-li vaše odpověď ano, masáž penisu – orgánu rozkoše, jak taoisté říkají, je cestou na vrchol extáze, fyzické i psychické blaženosti.

Naše masérky vám budou zkušenými, laskavými průvodkyněmi, které se postarají o vaše blaho, a to doslova!

V čem se erotická masáž penisu liší od klasické?

Na rozdíl od klasické erotické masáže, je zde kladen důraz na přední stranu těla a obsáhlou masáž intimních partií.

Masáž penisu neboli lingamu ( v sanskrtu) je variantou erotické masáže pro muže. Po horké sprše vás masérka vyzve, aby jste pohodlně ulehl na masážní futon. S důvěrou se oddejte blahodárné indické masáži hlavy a vaše myšlenky se doslova rozplynou.

Uvolněte se, pomalu zhluboka dýchejte. Vaše tělo i mysl se plní blažeností…

Masáž penisu a její průběh

Olejová část masáže dopřeje uvolnění krční páteři, ztuhlým trapézům a příjemně stimuluje svaly hrudníku. Spolu s vaším výdechem mizí napětí v oblasti břicha, pánve i nohou. Budujeme erotické napětí, které se pozvolna stupňuje a masérka jej v kontrastu s jemností i bouřlivostí rozvádí do celého těla, které procitá do konečků prstů.

Oddalování orgasmu

Masáž intimních partií zahrnuje komplexní masáž celého těla penisu, která je velmi intenzivní zkušeností. Doporučujeme pro dokonalý prožitek vychutnávat se zavřenýma očima avšak nabízí se vám velmi vzrušující pohled do zrcadla. Masáž penisu představuje více než příjemnou hravou masáž plnou doteků a hmatů, o kterých jste dosud ani neměli tušení. Vychází ze starého učení taoistického a má blahodárné účinky na oběhový systém, prostatu a vylučovací ústrojí.

Při masáži lze dosáhnout celo tělového vnitřního orgasmu, který dodá spousty energie na několik dní a posílí vaše sebevědomí.

Zaujala vás naše nabídka masáže penisu?

Rádi vám pomůžeme s výběrem masérky a domluvíme termín, který vám nejvíce vyhovuje. Masáž penisu je skvělým dárkem, který potěší vašeho přítele i kamaráda. Objednávky voucherů přijímáme každý den od 9:00 do 22:00 na +420 727 938 675 či emailem na info@eroticka-masaz-praha.cz.

Erotické masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitek pro vaše smysly.

Masérky

Alice

Alice

Výška: 174 cm
Váha: 58 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Lisa

Lisa

Výška: 162 cm
Váha: 47 kg
Prsa: 2
Zobrazit profil
Valentina

Valentina

Výška: 167 cm
Váha: 57 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Sára

Sára

Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa: 2
Zobrazit profil
Sofia

Sofia

Výška: 165 cm
Váha: 52 kg
Prsa: 2
Zobrazit profil
Leila

Leila

Výška: 172 cm
Váha: 60 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Mia

Mia

Výška: 167 cm
Váha: 54 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Viky

Viky

Výška: 165 cm
Váha: 52 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Patricie

Patricie

Výška: 175 cm
Váha: 57 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil