Akce

Erotické masáže 7Th Heaven – Facebook sleva 10% pro přátele

Staňte se naším přítelem na Facebooku a získejte 10% slevu na libovolnou masáž. Slevy platí na erotické, nuru, mýdlové, femme fatale i dárkové poukazy na erotické masáže.

Jakým způsobem mohu akci na erotickou masáž uplatnit?

1. Staňte se fanouškem facebookového profilu 7Th Heaven erotické masáže. Pokud již naším fanouškem jste, pokračujte bodem číslo 2.
2. Napište nám na Facebooku svůj e-mail, na který od nás obdržíte slevový kód, který budete moci jednorázově uplatnit na všechny erotické masáže
3. Poté již stačí zavolat a objednat si masáž dle svého výběru. Při objednávce nám prosím sdělte, že máte Facebookovou slevu. Pokud kód při objednávce nenahlásíte, nebude bohužel možné slevu na masáž uplatnit.
4. Slevový kód lze použít jen jednou pro jednu osobu a nelze jej kombinovat s jinými slevami.
5. Nabídka pro páry! Slevu na partnerské erotické masáže můžete využít 2x a to tak, že si nás přidáte vy i váš partner. Na každou párovou erotickou masáž pak použijete jeden facebookový kód.
6. Facebookový kód má platnost po dobu 3 měsíců od jeho vydání. Podmínkou je, že zůstanete naším přítelem na Facebooku.
7. Platnost akce je od 10.9. 2016 do 30. 12. 2016. Vyhrazujeme si právo akci předčasně zrušit bez udání důvodu. Na všechny vydané facebookové kódy bude poskytnuta sjednaná sleva.

Kde naleznu vaše facebookové stránky?

Stačí kliknout, zde je facebook stránka.

Erotické a tantra masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly