Erotické masáže můžete sdílet i se svým partnerem. Zde prostor pro vlastní fantazii, přináší inspiraci a otevírá dosud neobjevené možnosti jak komunikovat o vzájemných potřebách a intimitě.

Je to nezapomenutelný a sbližující zážitek vhodný pro zamilované, manželé i milence. Našim klientům doporučujeme návštěvu s partnerem nejdříve prokonzultovat, při této masáži je to vhodné a na místě.

Proč jít k nám na párovou erotickou masáž?

 

Náš masážní salon 7Th Heaven vám exkluzivně nabízí několik variant párové masáže, záleží pouze na vás, jak chcete tyto krásné chvíle prožít.

– Vyberte si z naší nabídky jednu masérku a staňte se pozorovatelem nebo se připojte a vžijte do role maséra/ky, kdy společně svého partnera namasírujete. Čtyřruční masáž je neopakovatelným zážitkem, který ani jeden z vás neodmítne.

– Chcete-li být masírování současně, doporučujeme variantu se dvěma masérkami, kdy můžete společně ruku v ruce prožívat úžasné pocity, napojit se jeden na druhého a splynout v jedno tělo.

– Můžete také kombinovat druhy masáže, například pro vašeho muže osvěžující nuru masáž. Pouze se musíte shodovat v délce masáže.

Jaký je průběh erotické masáže pro pár?

 

Párovou masáž si můžete představit jako rituál, jehož součástí je společný rozhovor s masérkami, kde nám můžete sdělit své představy, přání i obavy. Před masáží se osprchujete, vodou smyjete starosti všedních dní a sklenkou Bohemia sektu si připijete na nový začátek. Masáž započne za zvuku příjemné hudby, bok po boku vašeho partnera. Masérky se plně věnují masáži celého těla a to včetně intimních partií, na přání lze i bez.
V závěru je možné dopřát vám prostor pro splynutí s vaším partnerem. Během masáže je zcela běžné, že se cítíte oba natolik vzrušeni, že si otázku, zda spolu můžete mít sex jistě položíte. Odpověď zní ano. V závěru vás dokonale uvolní. Po takovém prožitku vám vzájemný kontakt nabídne nové možnosti dosud neobjevené vzájemné přitažlivosti a blízkosti. Kdo by odolal

Náš tým profesionálních masérek vám bude zkušenými průvodkyněmi na cestě za sebepoznáním.

Zaujala vás naše nabídka erotických masáží pro pár?

 

Rádi vám pomůžeme s výběrem masérky dle vašich představ, doporučíme variantu masáže a navrhneme nejlepší řešení k vaší spokojenosti. Tato masáž je skvělým dárkem nejen pod Vánoční stromeček. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na +420 727 938 675 nebo emailem info@eroticka-masaz-praha.cz, rádi vám poskytneme bližší informace.

Erotické masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly

Masérky

Sarah

Sarah

Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa: 2
Zobrazit profil
Viky

Viky

Výška: 167 cm
Váha: 52 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Lola

Lola

Výška: 173 cm
Váha: 57 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Juicy

Juicy

Výška: 167 cm
Váha: 80 kg
Prsa: 4
Zobrazit profil