Rádi bychom vám nabídli prostřednictvím našich stránek, kvalitní erotické masáže skrze spolupráci s krásnými masérkami, které perfektně uvolní masírovaného po technické stránce a zároveň věnují dostatečnou pozornost individuálnímu přístupu, který se promění v jedinečný erotický zážitek na míru. Masérky jemně a s citem přistupující k lidskému tělu i jeho sexualitě.

V dnešní uspěchané době, kdy sex, zdá se je ve většině případů činností k uspokojení pudu, samozřejmostí upadající ke stereotypu, vedoucího k nespokojenosti nejen v osobním, ale i partnerském vztahu, jsou nejen muži i ženy často nuceni ke hledání něčeho nového a vzrušivého. Erotická masáž je perfektním volbou chcete-li se uvolnit, načerpat energii a inspirovat se.

Řekněte ANO, erotické masáži – je skvělým nástrojem při objevování cesty k vlastní sexualitě a dlouhověkosti.

V 7Th Heaven vás budou hýčkat pečlivě vybrané, jemné ručičky zkušených masérek proškolených na každičký dotek.
Naše masérky plně zajistí individuální přístup a vyhoví vašim specifickým požadavkům – nebojte se vyslovit vaše přání a potřeby. Můžeme vám nabídnout několik druhů erotické masáže a to v různých délkách s jednou či dvěma masérkami – rozhodnutí je zcela na vás.

Jak erotická masáž probíhá?

Před masáží proběhne krátký rozhovor, masérka ochotně vysvětlí průběh masáže, nabídne nealkoholické nápoje a uvede vás do sprchy.

Masáž probíhá na vyhřívaném masážním futonu, který příjemně prohřívá celé vaše tělo během masáže za zvuku příjemné relaxační hudby a jemného svitu svíček. Masérka masíruje neparfemovaným teplým olejem, nuru gelem či masážním mýdlem, který tělo řádně vyživí a dodá mu potřebnou hydrataci.
Skrze smyslné doteky, jemnou masáž erotogenních zón vás pomalu dokonale uvolní a uvede do stavu podobného před usnutím, který je ideální pro příjetí hloubkové, regenerační fáze masáže.
Užíváme nejen prvky klasické relaxační masáže, ale zapojujeme celé své tělo i jeho váhu, což napomáhá ku zlepšení krevního oběhu a lymfatického systému klienta.

V čem se naše erotické masáže liší?

Cíleně se během masáže pracuje se sexuální energií, skrze smyslnou masáž penisu je za pomoci technik oddalování orgasmu rozváděna do celého těla pro dosažení většího prožitku masírovaného, který může dosáhnout vnitřního orgasmu, tělo nabíjejícího potřebnou dávkou energie, který jej uvolní od starostí všedních dní. Cítíte se lehce, svěže, jako znovuzrozený i několik dní po masáži a jste schopen podávat ty nejlepší výkony na všech úrovních.

Závěrečná relaxace

Budete-li si přát, na požádání za masérčina doprovodu můžete absolvovat společnou sprchu před i po masáži, důkladně vás omyje od masážního oleje a sprcha se stává příjemnou tečkou na závěr, kterou rádi přijmete. Budete-li si přát absolvovat sprchu bez doprovodu masérky, můžete nerušeně odpočívat a “doznít“ z masáže na lůžku. Masérka vás za pár minut osobně vyzvedne a doprovodí do koupelny.

Udělejte si čas pro sebe! Vaše tělo vám to oplatí.

Prožijte spolu s námi naplno přítomný okamžik, udělejte si čas pro sebe. Buďte zkrátka chvíli sami sebou, v sobě a užijte si každičký laskavý dotek masérky na vašem těle.

Oslovila vás nabídka jedinečného erotického zážitku?

Neváhejte se nás telefonicky kontaktovat na tel. +420 727 938 675, naše operátorka vám velmi ochotně poradí s výběrem délky i druhu masáže, doporučí jednu z našich krásných erotických masérek. Rádi vám poskytneme více informací ohledně objednání a nabídneme nejbližší volné termíny. Objednávky prosíme v předstihu alespoň 30 min před zamýšleným příchodem, ideálně alespoň 1 den dopředu.

Erotické masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly.

Masérky

Sarah

Sarah

Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa: 2
Zobrazit profil
Viky

Viky

Výška: 167 cm
Váha: 52 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Lola

Lola

Výška: 173 cm
Váha: 57 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Juicy

Juicy

Výška: 167 cm
Váha: 80 kg
Prsa: 4
Zobrazit profil