Smyslná erotická masáž pro ženy, oslavující krásu a jedinečnost. Individuálně sestavený rituál dle vašich potřeb, citu pro jemnost a ženskost. Probuďte svou vlastní sexualitu, ve které se můžete zcela uvolnit a odevzdat, cítit se plně přijímána a oslavována. Otevřete se bráně vzrušení a prožijte originální zážitek, který léči nejen tělo, duši ale i srdce.

Jak erotická masáž pro ženy probíhá?

Po vzájemném naladění a úvodním rozhovoru, se zde setkáte s vybranými technikami a doteky koncipované pro ženské tělo. Zde využíváme prvky tantrické masáže, jemné energetizující techniky, prvky taoistického vědění i vyživující masáž éterickými oleji.

Relaxační masáž, která vás dokonale uvolní

K hluboké relaxaci vás dovede pozorná masáž plosek nohou, hýždových svalů, úponů pánevního dna i zadečku. Masérka se taktéž věnuje masáži přední části těla, jemné masáži prsou i bříšních svalů a rukou.

Vrchol celého rituálu může být zakončeno masáží Joni, nebo-li intimních partií, která roznese čerstvě vybudovanou, vitální energii do celého vašeho těla. Spolu s dechem je završena extatickým prožitkem blaženosti, který ve vás přetrvá několik dní po masáži. Lze i bez masáže intimních partii, pokud to přesahuje za hranice klientky.

Dle sympatií si vyberte jednu či dvě zkušené masérky z našeho týmu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.

Erotická masáž pro ženy jako dárek!

Toužíte-li si splnit svá tajná přání, chcete udělat radost sobě či přítelkyni skvělým dárkem zavolejte si pro více informací na tel. +420 727 938 675. Rádi vám pomůžeme s výběrem délky masáže a sdělíme informace, jak zakoupit dárkový voucher na erotickou masáž.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat či se objednejte na 727 938 675 či info@eroticka-masaz-praha.cz.

Erotické masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly

Masérky

Viky

Viky

Výška: 167 cm
Váha: 52 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Lola

Lola

Výška: 173 cm
Váha: 57 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil