Máte chuť na erotickou, nuru i mýdlovou masáž současně?

Víte přesně co chcete, rád kombinujete a klasická erotická masáž vaše představy nenaplňuje?

Čtěte dál…

Co mi erotická masáž Femme fatale může nabídnout?

To nejlepší ze světa erotické masáže ve vašem stylu!

Femme fatale se stává velmi oblíbenou a to právě proto, že představuje prostor pro fantazii, možnost volby masáže dle nálady, chuti, rozpoložení a nejniternějších přání a tak podpoří výsledný efekt masáže. Na vlastní kůži vyzkoušíte “úplně vše“ v rámci pravidel erotické masáže.

Kdo je Femme fatale?

Femme fatale nebo-li osudová žena, představuje přirozeně krásnou, velmi přitažlivou ženu se schopnostmi podmanit a okouzlit muže svým šarmem a doslova jej odzbrojit svými dovednostmi.

Každá masérka, zde představuje jedinečnou Femme fatale svou povahou, přístupem, nabídkou, vzhledem i vystupováním a vlastním osobitým konceptem. Před masáží s vámi krátce prokonzultuje náplň masáže, doladí detaily a sestaví masáž na míru ku vaší spokojenosti.

Pro koho je masáž určena?

Erotická masáž Femme fatale je pro náročnější klienty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, žádají to nejlepší a láká je vyzkoušet více masáží současně.

Před objednávkou doporučujeme pročíst nabídku našich služeb, aby jste si udělali jasnou představu o možnostech, kterými můžete naplnit své tužby. Nezapomeňte si také prohlédnout jednotlivé profily našich masérek a vybrat si dle svého vkusu svou Femme fatale.

Rozmazlujte se

Masáž nabízíme v délce od 90 do 180 min – pro maximální prožitek z masáže máte možnost přizvat i druhou masérku a vychutnat si jedinečnou čtyřruční Femmes fatale masáž.

Chcete kombinovat erotické masáže podle chuti?

Femme fatale je oblíbenou erotickou masáží, která naplní vaše očekávání. Chcete-li se blíže informovat, kontaktuje nás na +420 727 938 675 či info@eroticka-masaz-praha.cz Pro objednávky je nezbytné objednat se dopředu a to alespoň 15-30 min před vaším příchodem.

Erotické masáže Praha – 7Th Heaven, zážitky pro vaše smysly

Masérky

Sarah

Sarah

Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa: 2
Zobrazit profil
Lola

Lola

Výška: 173 cm
Váha: 57 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil