Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v těle muže, která může nabídnout spousty vzrušení.

Je také někdy nazývána jako mužský G-bod, který je uložen uvnitř pánve a jeho stimulace přináší hluboké a intenzivní sexuální prožitky, které jsou pro většinu mužů prozatím velkou neznámou.

Masáž prostaty a její účinky

Léčivé účinky masáže prostaty pomáhají předcházet rakovině prostaty , jejímu zbytnění a s tím souvisejícím poruchám erekce. Vede k hlubokému fyzickému i psychickému uvolnění. Má schopnosti rozvíjet prožitek masírovaného. Přes tyto pozitivní účinky, které masáž prostaty nabízí, ji málo kdo z mužů dostal odvahu vyzkoušet.

Radi bychom vám přiblížili průběh této masáže a zbourali jistá tabu, které sebou tato masáž nese a podpořili vaše rozhodnutí, které vás v praxi příjemně překvapí.

Masáž prostaty a její průběh

Masáž prostaty začíná z vnějšku, jemnou masáží hráze (místa pod varlaty směrem k análnímu otvoru) a pokračuje přes přímou masáž skrze anální otvor za použití speciálního lubrikantu. Při vnitřní masáži se používají z hygienických důvodů jemné latexové rukavičky.
Masáž prostaty však neprobíhá z ničeho nic, ale je součástí celostní smyslné tantrické či erotické masáže, která tělo krásně uvolní a připraví. Během masáže vzniká mezi masérkou a masírovaným důvěrná, intimní atmosféra, při které postupem času opadá prvotní stud a rozpaky.

Masáž, která léčí

Masáž prostaty by neměla být bolestivá, masérka postupuje pomalu a prvně celý zadeček i anální otvor na masáž připraví. Teprve až když je celá oblast dostatečně uvolněná, pokračuje se v přímé stimulaci.

Tuto metodu při delších masážích je možno na přání spojit s účinky teplých horkých ručníčků při tantra masáži, které prohřejí zejména oblast zadečku, beder a zad. Masáž prostaty lze nejlépe přijímat v poloze na břiše, ale lze ji během masáže zařadit vícekrát, tedy i jako součást intimní masáže souběžně v poloze na zádech.

V čem je masáž prostaty jedinečná?

Masáž prostaty je jedinečná tím, že masérka převezme aktivní roli a probouzí v muži pocit plné oddanosti. Můžete si zde dovolit oddat se plně do jejich rukou a na vše ostatní zapomenout. Je dobré dát volný průchod všem potřebným tělesným projevům: vydávat zvuky, prožívat masáž naplno a bez ostychu. Pokud si potřebujete v průběhu masáže chvíli kleknout či hýbat zadečkem, udělejte to.

Masáž prostaty a její tabu:

Jsem gay?

Spousty mužů se obává toho, že pokud najdou zalíbení v této technice, znamená to, že mají tendence k homosexualitě. Skutečnost je taková, že souvislost je nulová.
Muži bývají často v dominantnější roli během sexu, masáž prostaty může být cestou, jak role trochu obrátit a vyvážit.

I muži by občas rádi přenechali vedení a uvítali by, kdyby štafetu převzala žena, podmanila si celé jejich tělo a dělala si s nimi co chce. Tyto potřeby jsou zcela legitimní a vypovídají pouze o tom, že jste normálně fungující člověk a potřebujete v životě změnu.

Nestyd’te se, není za co!

Řada mužů má své tajné touhy a masáž prostaty je jednou z těch o kterou se stydí požádat svou partnerku. Toto tabu často vzniká z pocitu špinavosti i strachu, že partnerku odradí. Proto je velmi důležitá hygiena (latexová rukavička). V podstatě není potřeba žádná speciální příprava či čištění (pokud vaše tělo funguje v pravidelných vylučovacích rytmech), pouze doporučujeme řádnou intimní hygienu před samotnou masáží.
Pokud je pro vás masáž prostaty novinkou, je lepší ji napřed vyzkoušet se zkušenou masérkou, např. v rámci naší tantrické či erotické masáže.

Co když to napoprvé nevyjde?

Tato masáž je velmi citlivou intimní záležitostí a někdy se stane, že první zážitek není takový, jaký by mohl být.
Na vině můžou být různé druhy strachu, zmíněná tabu či špatná zkušenost s masérkou. Mimo jiné i potřeba naučit se tuto masáž přijímat.
Někdy to vyjde hned napoprvé, jindy je potřeba postupovat po malých krůčcích, získat si důvěru k masérce, uvolnit se, pustit obavy a nechat své tělo pomalu zvyknout na něco nového. Kdo vytrvá, toho masáž prostaty příjemně odmění extatickým a hluboce uvolňujícím zážitkem.
Ze zkušenosti mnoha mužů můžeme říct, že tato technika stojí za to. Dobrá masáž je nejen léčivou cestou k přijímajícímu, ale i hlouběji ukrytým částem ve vás samých.

Objednávky přijímáme každý den od 9:00 do 22:00 telefonicky na +420727 938 675 či emailem info@eroticka-masaz-praha.cz

Erotické masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly

Masérky

Sarah

Sarah

Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa: 2
Zobrazit profil
Lola

Lola

Výška: 173 cm
Váha: 57 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil