Vyzkoušejte u nás něco nového a velmi, velmi voňavého. Láká vás dálný východ? Dopřejte si speciální erotickou masáž, která kombinuje oblíbenou tureckou a thajskou mýdlovou masáž.

Jak erotická mýdlová masáž probíhá?

Mýdlová masáž se od klasické erotické masáže liší provedením, i použitým materiálem.

Před mýdlovou masáží se řádně prohřejte ve sprše, smyjete pracovní stres a starosti všedních dní a opět sejdete se svou masérkou v masérně. Pohodlně ulehnete na vyhřátý masážní futon a masáž může začít.

Tělo na tělo do rytmu hudby

Masáž je koncipovaná jako relaxační masáž celého těla a ze 70% je prováděna přímým kontaktem oblíbenou masážní technikou tělo na tělo. Masérka masíruje zcela nahá, intenzitu relaxační masáže prohlubuje zapojením váhy svého těla. Používá velmi účinné prvky z masáže Lomi Lomi, masáž pažemi, lokty i zadečkem. Masírujeme teplým masážním olejem v příměsi speciálního mýdla, která se během masáže stále nahřívá k dosažení maximálního požitku.

Mýdlovou masáž si vychutnáte nejen v poloze na břiše, ale také na zádech. Mikrobublinky budou velmi jemně laskat každičký centimetr vašeho těla i intimní partie.

Pro milovníky bublinek, voňavé bohaté pěny a masáže tělo na tělo…trefa do černého, ideální nejen v letních horkých dnech!
Objednávejte se telefonicky každý den od 9:00 do 22:00 na +420 727 938 675 či info@eroticka-masaz-praha.cz

Erotické masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly

Masérky

Sarah

Sarah

Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa: 2
Zobrazit profil
Lola

Lola

Výška: 173 cm
Váha: 57 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Juicy

Juicy

Výška: 167 cm
Váha: 80 kg
Prsa: 4
Zobrazit profil