Představte si, že se po vás klouzá celým nahým tělem krásná masérka… Ano, i to můžete u nás zažít.

Co je to nuru masáž ?

Nuru masáž je velmi smyslnou, vzrušující a hravá erotická masáž, při které vás masérka doslova umasíruje vlastním tělem. Při masáži používá specialní nuru gel, velmi kluzký (vlastnostmi připomínající lubrikační gel), který se vyrábí z japonských mořských řas a obsahuje přírodní složky harmonizující fyzické tělo. Efekt nuru masáže se dostaví i psychicky a to ve formě uvolnění a lehkosti.

Tělo na tělo

Erotická nuru masáž probíhá tělo na tělo, masérka je zcela nahá, využívá pomalé, klouzavé pohyby a především celou váhu svého těla, čímž vám rozproudí nejen krevní oběh, ale i vaše tělo a intimní partie řádně promasíruje. Vzhledem k vlastnostem NURU gelu věříme, že masáž bude nezapomenutelným zážitkem a přijdete si zde na své.

Namixujte si erotickou masáž!

Doporučujeme nakombinovat nuru masáž také s extra dávkou masáže penisu a prostaty, pro docílení nejblaženějšího pocitu z masáže. Více informací o Femme fatale masáži, najdete zde.

Zaujala vás naše nabídka nuru masáže?

Objednávky rezervovat pouze dopředu a to každý všední den od 9:00 – 21:00 na tel. +420 727 938 675. Pro více informací nás kontaktujte nebo zašlete email na info@eroticka-masaz-praha.cz.

Erotické masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly

Masérky

Sarah

Sarah

Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa: 2
Zobrazit profil
Lola

Lola

Výška: 173 cm
Váha: 57 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil
Juicy

Juicy

Výška: 167 cm
Váha: 80 kg
Prsa: 4
Zobrazit profil