Přijměte naše pozvání na šálek čaje…
Tantra masáž často představuje hluboké setkání dvou lidí, kteří se potkali v úctě jeden k druhému. Dovolte si na chvíli se zastavit, odložte pracovní nasazení a užívejte prosté ” NIC NEDĚLÁNÍ.”

Průběh Tantra masáže

Masérka vám před masáží sděli, jak bude vámi vybraná tantrická masáž probíhat. Budete-li se chtít podělit o své myšlenky, zážitky, očekávání – zde, je dostatečný prostor pro vás.
Abychom dosáhli co nejpříjemnějšího zážitku, na základě vašich přání masérka prodlouží masáž partií, které máte nejraději.

Příprava na tantrickou masáž

Po rozhovoru následuje očistná sprcha, k dispozici je vám nadýchaná osuška a indický šátek, který v tantře oblékáme, jako rituální oděv. Masáž doprovází příjemná orientální hudba, která očišťuje mysl a spolu s prolínajícími se esenciálními vůněmi vás perfektně naladí na začátku i v průběhu masáže.

Začínáme rituálem ve stoje

Během, kterého se jeden na druhého naladíme, můžete sledovat, jak vaše tělo reaguje, smysly i pozornost se zbystřují. Masérčina blízkost přichází a mysl ustupuje do pozadí. Oddáváte se dotekům, vychutnáváte si pocity chvění. Na svém těle pociťujete jemný vánek a hebkost sarongu, který objímá vaše tělo a klouže dolů k chodidlům.

Není masáž, jako Masáž!

Uleháte si na vyhřívaný futon, jemný šátek dopadá na vaše tělo a dotek masérky započíná masáž dlouhými energetizujícími tahy, které s sebou směrem ven od sebe odnáší starosti všedního dne. Masérka pokračuje příjemnou akupresurní masáží přes horké ručníčky, které vás uvedou do hluboké relaxace. Jemné předměty na vaší kůži v kontrastu s horkostí ručníčků probudí vaše tělo a naplňují vás vzrušením. Olejová masáž je vrcholem masérského umění a hýčkání, které tělo krásně uvolní…

Masáž intimích partií Lingam a Joni

Pomalu, rafinovaně, dotek po doteku se masérka přibližuje k nej intimnějším zákoutím na vašem těle. Cítíte lehoučký vánek s kterým přichází vlny vzrušení o kterém jste dosud neměli představ. Přirozeně s vaším a masérčiným nádechem, s výdechem proudí energie směrem vzhůru až do temene hlavy a zpět k nohám…stálé dokola. Vibrování nabírá obrátky a prostupuje pohlavým do celého těla. Vaše tělo se do konečků prstů plní energíí, která lečí a vyživuje. Ztrácíte pojem o čase, nejste vystaveni očekávání…

Závěrečná relaxace

Ležíte a necháváte doznít prožitek, zatímco masérka o vás nadále pečuje, hladí a zklidňuje vaše tělo dokud je potřeba. Chcete-li se podělit o vaše zážitky, zde je prostor i pro vás. Poté je čas pro vaši očistu, během které se cítíte jako znovuzrození. Po koupeli můžete s masérkou sdílet své dojmy, ptát se na otázky. Společne se rozloučíte. Cestou domů a dlouho po té stále přemýslíte nad tímto jedinečným prožitkem, který sdílíte se svými přáteli.

NÁŠ TIP!

Obohaťte vámi vybranou tantrickou masáž o zdraví prospěšnou masáž prostaty. O jejich účincích a průběhu si můžete více přečíst na našem webu.

Erotické a tantra masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly

Masérky

Viky

Viky

Výška: 167 cm
Váha: 52 kg
Prsa: 3
Zobrazit profil