Thajská olejová masáž je balzámem pro tělo i duši. Navozuje pocit úlevy, po kterém každý z nás touží.

Masérka Thea Tereza si pro vás připravila koncept exotické erotické masáže, jenž osloví nejen příznivce dálného východu, a to ve spojení s originální Thajskou olejovou masáží pro muže i ženy.

Thajská erotická masáž

Tuto masáž velmi doporučujeme klientům, jenž cítí napětí v oblasti páteře, trpí bolestmi hlavy a potřebují uvolnit zatuhlé svalstvo. Spojením této zemité hloubkové techniky v protikladu s jemnou, smyslnou erotickou masáží, dosáhnete fyzického i psychického blaha současně a budete odcházet lehcí jako pírko.

O Thea Tereza:

Certifikovaná masérka s dlouholetou praxí nejen v oblasti relaxační a sportovní masáže. Specializuje se především na techniku thajské masáže, která jednoznačně patří mezi její favority.

Rozdíl mezi klasickou a thajskou masáží?

Thajská masáž využívá prvky z akupresury, také jógy a mnoho dalších masážních, uvolňovacích technik, proto se jí také často říká jogová. Protáhne vám svaly, šlachy a uvolní zatuhlou páteř. Masérka využívá také palce, lokty, kolena a dlaně, protahovací cviky a kolébání, zatímco při klasické relaxační masáži se věnuje pouze měkkým tkáním.

Upozornění: Thajská masáž je technikou, která může být trochu bolestivá. Bolest, zde poukazuje na vážné akutní či chronické zdravotní problémy, které po několika pravidelných návštěvách odezní.

Jak se mohu na erotickou thajskou masáž objednat?

Thajské erotické masáže objednávejte na +420 727 938 675, každý den mezi 9:00 a 21:00. Před vaším příchodem je nezbytné se objednat a to alespoň 15-30 min dopředu.

Erotické masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly

.

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.