Zajímavá historie erotických masáží

,,Nejvzácnější ze všech smyslů je hmat, protože v něm sídlí duše. Čím více se dotýkáme, tím více roste také duše…‘‘ –  Charaka Samitha

Již Platon říká, že masáž je jednou z důležitých metod k zachování duševního zdraví.

Masáže představují krásné chvíle stvořené pro relaxaci, rozhovor se svým tělem
i vlastní podstatou…

Masáž – řecky Massé, neboli hníst, tříti

Historie masáže sahají opravdu hluboko, jsou staré jako lidstvo samo. Již v pravěku lidé třeli bolestivá místa, aby dosáhli úlevy a postupem času tento léčebný systém rozvíjeli.

První písemné zmínky sahají do Egypta roku 5000 př.n.l  avšak největším průkopníkem dotekového léčebného systému byla Čína. Ze starých spisů Konfuciána se můžeme dočíst o dechových cvičeních spolu s technikami hrudního tepání, které se datuje mezi 551 – 476 př.n.l. Číňané se také mimo jiné zasloužily o založení První vysoké školy Lékařské a masáže se staly jedním z hlavních studijních předmětů a pilířů čínské medicíny.

Taje erotické masáže

Systém léčebné erotické masáže byl po staletí zprvu v tajnosti předáván v úzké skupině zasvěcených k dalším a to nejen v Číně, ale také Japonsku a na Taiwanu. Odtud až do Evropy se rozšířil do celého světa.

Není žádným velkým tajemstvím, že napříč všemi civilizacemi se rozvíjel rozsáhlý terapeutický soubor masážních technik.  Sdílením, inovováním a experimentováním dosáhli tehdejší léčitelé a kněží k průlomovému zjištění, a to že; za jejich použití roste vzestup vitální energie tzv. sexuální energie, může to znít jako paradox, ale ta se přeměňuje v energii duchovní, spirituální.

Heuréka!

Sexuální energie je základní energií těla, kterou potřebujeme pro svůj duchovní rozvoj.Toto zjištění si uvědomovali již první primitivní kultury a dodnes ji uznávají, jako základ životní síly.

Nelze sexuální energii opomíjet či tabuizovat. Sexualita a sní spojená sexuální potřeba je přirozenou součástí každé lidské bytosti, stejně jako potřeba jíst, či dýchat.

Staří Číňané si toho byli plně vědomi a přišly se systémem Taoistické erotické masáže, která  uvolňuje a zprůchodňuje tělo a má za cíl podporu zdraví, mysli a také je skvělým nástrojem k plnému prožití sexuální zkušenosti.

Přijímání a dávání erotické masáže sjednocuje mysl i tělo.  Úroveň uvědomování zesiluje a schopnost prožívání zesílí praktikování natolik, že příště budete schopni více přijímat potěšení a chvíle extáze.

Tajemství erotické masáže

Euforie doslova prochází celým tělem, každou buňkou a sytí tělo výživnou energií; byli bychom však bláhoví kdybychom si mysleli že jen to.

Je nutné si uvědomit, jak podstatné je skrze erotickou masáž nejprve uvolnit a odstranit bloky, které překáží tomuto vyváženému toku energie a brání tomu, abychom byli fyzicky zdraví, neonemocněli a dokázali výše zmíněné pocity prožívat naplno.

Erotická masáž představuje nejen úžasný nástroj k dosažení fyzické a psychické blaženosti, ale má také léčebný potenciál k zachování dlouhého zdraví, krásy, mládí a vitality.

Chcete také zažít tento blažený pocit? Vyberte si z naší široké nabídky masáží: ZDE

Erotické a tantra masáže Praha – 7Th Heaven masáže, zážitky pro vaše smysly

Prosím napište váš komentář či referenci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*